Technická měřidla a počítačové systémy
Technická měřidla a počítačové systémy
MENU

O SPOLEČNOSTI

Domů » O SPOLEČNOSTI

Firma TEMPOS navázala na tradici bývalé SILESIE Opava a to privatizací v roce 1991, kdy také převzala veškeré zastoupení zahraničních firem TIRA GmbH Schalkau, WPM GmbH Lipsko / Kögel Werkstoff- und Materialprüfsysteme GmbH / a již neexistující firmy Wolpert. Během následujících let rozšířila svůj sortiment nabízených produktů a získala zastoupení firmy Ratiotec GmbH / Německo / v oblasti zkušebních lisů a zařízení pro zkoušky stavebních hmot, dále pak firmy KB Prüftechnik / Německo / a firmy Gnehm / Švýcarsko / v oblasti tvrdoměrů a firmy Textest / Švýcarsko / v sortimentu speciálních zkušebních přístrojů pro zkoušky vzduchoprodyšnosti a vodopropustnosti textilních materiálů,  airbagů, membránových výrobků. 

Naše firma zabezpečuje dodávku nejen nových zkušebních zařízení, ale také servis starších zkušebních strojů výše uvedených firem včetně generálních oprav, modernizací a dodávky speciálních zkušebních strojů, programů a příslušenství dle přání zákazníka.  

Od roku 2005 je firma TEMPOS certifikována dle ČSN EN ISO 9001:2016. For english version please click here: ISO 9001:2015

Osvědčení o akreditaci na kalibraci tvrdoměrů dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018 je ke stažení zde . Přílohu této akreditace přikládáme zde .

Aby byly splněny všechny požadavky zákazníku, vytvořila naše firma konzultační a obchodní oddělení, které se snaží pomoci při výběru vhodné zkušební techniky i pro netypické zkoušky. Cílem naší firmy je uspokojit zákazníka v jeho specifických požadavcích a zabezpečit dodání požadovaného zkušebního stroje včetně záručního a pozáručního servisu a udržet dodané zkušební zařízení v provozu několik desítek let, což se nám také úspěšně daří.

Přikládáme dotazník spokojenosti zákazníků. Uvítáme Vaši zpětnou vazbu, která může vést k zlepšení našich služeb.