Technická měřidla a počítačové systémy
Technická měřidla a počítačové systémy
MENU

KALIBRACE STROJŮ

Domů » KALIBRACE STROJŮ

Firma TEMPOS je akreditována dle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018 jako kalibrační laboratoř pro kalibrace tvrdoměrů. V rámci akreditace provádíme kalibrace přístrojů: stacionární nebo přenosné tvrdoměry na kovy nebo tvrdoměry měřící/indikující ve stupnicích: Brinell, Vickers, Rockwell.

Výhodou je, že krom klasické kalibrace – tedy čistě metrologického výkonu-proměření a vystavení protokolu a slovního prohlášení o shodě (dle ILAC-G8:03/2009) můžeme nabídnout i nad rámec kalibrační laboratoře sofistikovaný servis a seřízení stroje přímo na místě do požadovaných specifikací a další údržbu strojů, což je přidaná hodnota, jež Vám ostatní společnosti /kalibrační laboratoře/ nabídnout nemohou.

Osvědčení o akreditaci je dostupné v sekci Firma. Součástí osvědčení je i rozsah akreditovaných služeb.

Můžeme pro Vás připravit na požádání i kalibraci mimo rozsah akreditace (dle ILAC P10) za použití etalonů navázaných na etalony státní (tvrdost Knoop, Leeb, síla – trhačky a lisy, délka-souřadnicové stoly, mikroskopy, laboratorní analitické váhy).

Ve spojitosti se stále více se rozvíjející problematikou metrologie a kvality měření (ISO 5725) nabízíme i podporu a to nejen pro oblast tvrdosti kovů ale zkušebnictví obecně:

S jakýmikoli dotazy a poptávkami, požadavky se neváhejte na nás obracet buď na firemní e-mail: info@tempos.cz a nebo na oddělení metrologie: michal.hruza@tempos.cz.