Technická měřidla a počítačové systémy
Technická měřidla a počítačové systémy
MENU

KALIBRACE STROJŮ

Domů » KALIBRACE STROJŮ

Firma TEMPOS je akreditována dle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018 jako kalibrační laboratoř pro kalibrace tvrdoměrů. V rámci akreditace provádíme kalibrace přístrojů: stacionární nebo přenosné tvrdoměry na kovy nebo tvrdoměry měřící/indikující ve stupnicích: Brinell, Vickers, Rockwell.

Výhodou krom klasické kalibrace – tedy čistě metrologického výkonu-proměření a vystavení protokolu a slovního prohlášení o shodě (dle ILAC-G8:03/2009) můžeme nabídnout i nad rámec kalibrační laboratoře sofistikovaný servis a seřízení stroje přímo na místě do požadovaných specifikací a další údržbu strojů, což je přidaná hodnota, jež Vám ostatní společnosti /kalibrační laboratoře/ nabídnout nemohou.

Osvědčení o akreditaci na kalibraci tvrdoměrů dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018 je ke stažení zde . Přílohu této akreditace přikládáme zde .

Můžeme pro Vás připravit na požádání i kalibraci mimo rozsah akreditace (dle ILAC P10) za použití etalonů navázaných na etalony státní (tvrdost Knoop, Leeb, sílá – trhačky a lisy, délka-souřadnicové stoly, mikroskopy, laboratorní analytické váhy).

Ve spojitosti se stále více se rozvíjející problematikou metrologie a kvality měření (ISO5725) nabízíme i podporu a to nejen pro oblast tvrdosti kovů ale zkušebnictví obecně:

S jakýmikoli dotazy a poptávkami, požadavky se neváhejte na nás obracet buď na firemní e-mail: info@tempos.cz a nebo na oddělení metrologie: martin.meinhard@tempos.cz.

Věříme, že bude spokojení s námi provedeným výkonem kalibrací. V případě uplatnění eventuální stížnosti postupujte dle následujících instrukcí.