Technická měřidla a počítačové systémy
Technická měřidla a počítačové systémy
MENU

Zkušební lisy

Domů » Služby » Zkušební lisy
Zkušební lis RT 3000_100 S D ST servo TEMPOS

Zkušební lisy jsou určeny pro testování stavebních materiálů jako jsou např. betonové kostky, obrubníky, tvarovky, betonová dlažba, cihly, cementy apod. v tlaku a ohybu až do zatížení 5000 kN.

Nabízíme zkušební lisy na měření různých veličin, zejména stroje na zkoušky betonových útvarů, cihel a dalších. Nejčastěji dodáváme moderní zkušební stroje na zkoušky zámkové dlažby, betonových kvádrů a žáruvzdorných materiálů. Naše dlouholeté zkušenosti s těmito stroji a vysoká kvalita těchto výrobků přináší ta nejpřesnější měření v daném segmentu.

V zastoupení firmy RatioTec (Německo) nabízíme a dodáváme:

Zkušební stroje RatioTec jsou osazovány vždy tou nejmodernější technikou, kvalitní elektronikou a řídícími komponenty, které spolu s programovým vybavením Ratiotec a vhodnými upínacími a zkušebními přípravky zaručují komfortní práci na precizní testování.

Digitální zpracování výsledků měření a zejména napojení lisů na PC s programovým vybavením M TEST řadí tyto zkušební přístroje do špičky v této třídě.

RT-3000_100 Tempos

To co dělá stroj vynikajícím je určitě jeho kvalita a vysoká úroveň zpracování. Tyto stroje jsou zárukou dlouhověkosti a práceschopnosti. Patří k největším profesionálům v průmyslových výrobách.