Technická měřidla a počítačové systémy
Technická měřidla a počítačové systémy
MENU

Tvrdoměry

Domů » Služby » Tvrdoměry
Tvrdoměr KB 250 - 3000 video

Přístroje pro měření tvrdosti materiálů podle zkušebních metod Brinella, Vickerse, Rockwella, Superrockwella, Knopa, a dalších.

V zastoupení firem KB Prüftechnik, Gnehm a WPM zde naleznete širokou škálu tvrdoměrů od manuálních až po automatické s optickým nebo digitálním vyhodnocením, s možností napojení na osobní počítač s programovým vybavením pracujícím pod operačními systémy Microsoft WINDOWS® v české verzi.

Současně provádíme modernizace tvrdoměrů s napojením na PC, servis a kalibrace tvrdoměrů.

V zastoupení firmy KB Prüftechnik nabízíme a dodáváme:

Zkušební stroje KB Prüftechnik jsou osazovány vždy tou nejmodernější technikou, kvalitní elektronikou a řídícími komponenty, které spolu s programovým vybavenímKB Prüftechnik a vhodnými upínacími a zkušebními přípravky zaručují komfortní práci na precizní testování.

KB-30-S-SA-tempos

Pomocí zkušebních strojů KB Prüftechnik získáte spolehlivou kvalitu „Made in Germany“. Díky dokonalé kombinaci zkušeností a kompetencí dodáváme inovativní stroje na testování tvrdosti a stroje na testování různých materiálů za dosažení vysoké efektivnosti a profesionálního použití. Tyto moderní zkušební stroje těží zejména z:

To co dělá stroj vynikajícím je určitě kvalita zpracování. Zkušební stroje KB Prüftechnik jsou vyvíjeny a zdokonalovány firmou KB Prüftechnik již několik let za dosažením co největší přesnosti při zkouškách různých materiálů.

Tvrdoměry disponují zejména jednoduchou obsluhou a přehledností daných zkoušek. Další výhodou je bezesporu dostatečně velká plocha pro provádění různých metod zkoušení.

Programové prostředí KB Prüftechnik je komfortní, ale zároveň sandné pro ovládání a práci se samotným tvrdoměrem KB Prüftechnikt.

Kvalita, zkušenosti, dlouholetá tradice a spolehlivost těchto strojů, kvalitní servisní zázemí řadí tuto firmu mezi přední dodavatele této techniky nejen na náš trh.

Dále nabízíme: